Şirketinizin Telefonlarını ve Dizüstü Bilgisayarlarını Satın
Formumuzu doldurup talep iletin, ücretsiz olarak şirketinize ait cep telefon ve bilgisayar, laptoplarınızın değerlemesini yapalım. Onayınız sonrası ister cihazlarınızı alalım, isterseniz cihazlarınızın yenisi ile değişimini yapalım.

Ayrıca diğer teknolojik cihazları da satın alıyoruz (monitörler, PC, tabletler ve daha fazlası)

Cihazları Her Koşulda En İyi Fiyata Satın Alıyoruz
Dizüstü bilgisayarlarınızın veya akıllı telefonlarınızın ekranları çatlamışsa, pilleri şişmişse veya şarj cihazı yoksa, üzülmeyin! Misyonumuz e-atıkları azaltmak ve şirketinizin teknolojik cihazlarını her koşulda satın almaktan mutluluk duyuyoruz. Size en iyi fiyatı vermeye çalışıyoruz. Ortaklarımız arasında şirketinizin teknoloji cihazları için en yüksek geri alım fiyatını almanızı sağlamak için fiyatları karşılaştırıyoruz.
Güvenli Veri Silme
reTinting, veri korumasını ciddiye alır ve bunu bir öncelik olarak görür. Tüm cihazlar, profesyoneller tarafından tamamlanan güvenli ve tam veri silme işleminden geçer.
Dilerseniz Alınan Ürünlerin Yerine Yenileri İçin Teklif Verelim
Firmanızın yenilemek istediği veya yeni kurulan firmanızın elektronik cihaz ihtiyaçları için sizinle birlikte liste hazırlayıp, yine bu listedeki cep telefon, laptop, pc, ekran, tv, kahve makineleri gibi ihtiyaçlarınıza fiyat teklifi veriyoruz.