Cep Telefonları, Yenileniş Ürünler Hakkında

Yenilenmiş Cep Telefonları Hangi İşlemlerden Geçer?

Yenilenmiş cep telefonları ikinci el telefonlar değildir. Çünkü ikici elde telefondaki basit hatalar düzeltilir, bilgiler sıfırlanır ve firma garantisi olmadan satışa sunulur. Oysa yenilenmiş telefonlar gerek kozmetik, gerek yazılımsal olarak sıfır ayarındadır ve satıcı firmalar tarafından 12 ay garanti ile satılırlar.
Sadece eski model olmaları ve işlem görmeleri sebebiyle daha düşük fiyata satılırlar. Ancak yenilenen akıllı cep telefonlarının çoğunluğu, güncel ve fazla talep gören modellerden oluşurlar.

Bir cep telefonun aklınıza gelebilecek tüm donanımsal ( mikrofon, varsa kart okuyucu yatakları, kamera çizikleri, flaş, batarya, sim kart girişi, ses kalitesi, ekranda ölü piksel, dokunmatik hassasiyeti vb.) yazılımsal destekleyicileri (bellek, ram, işlemci, Bluetooth, Wi-Fi, 3G/4G/4.5G, kablosuz bağlantı fonksiyonları vb.) ve akılınıza gelecek tüm yönleri incelenir ve herhangi bir sorun varsa düzeltilerek satışa sunulur. Yenilenmiş cep telefon modelleri, mümkün olduğunca sisteminin en yeni sürümü ile güncellenir ve bu şekilde satışa sunulur.

Sıfır Gibi Yeni

Yenilenmiş cep telefonlarındaki kozmetik ve donanımsal sorunların çoğu orijinal parça değişikliğiyle düzeltilir. Bu şekilde ortaya sıfırdan farksız bir telefon modeli çıkar.

%100 Güvenli

Satıcı Veri Koruma Yasası uyarınca, cep telefonlardaki verileri güvenli bir şekilde silmek zorundadır. Bu yolla hem eski kullanıcı hem de yeni kullanıcının güvenliği korunmuş olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Enter Captcha Here :