10842354_10152960596333189_630346347045746163

Şeyhmus Tinte

co-founder

w-autog-black

Yeni teknolojiye olan kollektif düşkünlüğümüz, yatkınlığımız sayesinde her yıl ürettiğimiz megatonlarca e-atık (elektronik atık) tarafından harekete geçen reTinting, insanları teknoloji tüketimini yeniden düşünmeye ve bu yenilenmiş ürünleri kullanmaya davet ediyor.

Yenilenmiş cihazlar

Tam olarak “yeni” veya “kullanılmış” değil, tamamen “yenilenmiş”

146960

Dünya'mıza Sahip Çıkıyoruz

Satılan her cihazımız için bir ağaç dikiyoruz

w-about-us2-design

Ekibimiz her zaman sizin için burada!

reTinting'te bir müşteri olarak sizi çok önemsiyoruz. Aldığınız cihazla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız veya %100 memnun kalmazsanız, size yardımcı olmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Sizlerden; sitemizi kullandığınızdaki tecrübeleri, varsa önerilerinizi ve müşteri memnuniyet odaklı tüm dönüşlerinizi dikkatlice önemseyip kullanıcı deneyim memnuniyeti odaklı gelişmeler yapmaktayız.
DENEYİMLEYİN

Misyonumuz, yenilenmiş cihazlara duyulan güveni ve isteği tesis etmektir.

Almış olduğunuz cep telefon, fotoğraf makinesi, laptop, tablet kahve makinesi yani kısaca tüm elektronik cihazları 14 gün boyunca deneyimleyin, inceleyin, beğenmezseniz kolayca iade edin veya değiştirin.

Beğenirseniz yorumlamayı unutmayın 🙂
w-about-us2-code

Onaylı Mağazalar

Platformumuzdaki tüm satıcılarımız sertifikalı ve onaylı firmalardan oluşmaktadır. Kaliteli ekibimiz, her zaman en iyi ve kaliteli hizmet almanızı sağlamak için tüm satıcılarımızın ürünlerini zaman zaman kontrol eder. Aldığınız cihazlarınız olabildiğince tüm aksesuarları ile birlikte gönderilmeye önem verilmektedir.
w-about-us2-code

Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Bizimle doğrudan iletişime geçin.
Deneyimli ve profesyonel müşteri hizmetlerimiz, satın alma öncesi ve sonrasında hizmetinizdedir. Herhangi bir sorunuz varsa veya herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 353 1800 numaralı telefondan bizi arayın veya [email protected] adresine e-posta gönderin .

Müşterilerimizden geri bildirimler

. by  @ 2021

Müşterilerimizden geri bildirimler

. by  @ 2021