retinting-yenilenmis-urun-hizli-kargo

KARGO ve TESLİMAT DURUMLARI

1. SEVKİYAT

Sipariş onayı mailinizin e-posta adresinize gönderilmesiyle birlikte, ürünler anlaşmalı olduğumuz nakliye firmasına verilir.

2. TESLİMAT

Ürünler anlaşmalı olduğumuz Kargo firması ile sipariş esnasında belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

Firmamız tarafından nakliye firmasına teslimat süresi, sipariş onayı mailinin gönderilmesinden sonra en geç 3 (üç) iş günüdür. Ürünler, nakliye şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

Nakliye Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerinde yanlışlık ya da eksiklik olduğu hallerde veya bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikmeler yaşanabilir.

Ürün, tüketiciden başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık veya tüketicinin yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo/nakliye bedellerinden firmamız sorumlu tutulamaz.

Teslimat problemleri yaşanmaması için sevkiyat bilgilerini/adres bilgilerinizi tam ve eksiksiz şekilde doldurmanız ve teslimat yapılacak adreste bulunmanız oldukça önemlidir.

3. ZARAR GÖRMÜŞ PAKET DURUMLARI

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak ilgili kargo/nakliye firması yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.

Eğer nakliye firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, tüketici paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkına sahiptir. Paket tüketici tarafından teslim alındıktan sonra nakliye firması görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın tüketicide kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda müşteri hizmetlerimize bildirilmelidir.

Müşteri hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.